Ogólnopolski Konkurs Laur Michała Anioła w kategorii Kreatywna i Innowacyjna Szkoła

PART_1538575069913

       W dniu 3 października 2018 roku w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbyła się Uroczysta Gala, podsumowująca wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Laur Michała Anioła. Organizatorami konkursu byli: Kuratorium Oświaty w Kielcach, Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach i Targi Kielce.

         Pierwszy etap konkursu polegał na przedstawieniu w formie pisemnej, wdrożenia innowacji pedagogicznej pt. „Edukacja prawno-policyjna” i eksperymentu pedagogicznego. pt. Policjanci w służbie historii”. Za tę część odpowiedzialne były: pani Aneta Litwin i pani Monika Sobura – Święs.

         Po zakwalifikowaniu  się do drugiego etapu należało przygotować film na temat: Kreatywna i Innowacyjna Szkoła. Uczniowie z klas  policyjno – prawnych  z panią Moniką Soburą – Święs, przy pomocy ucznia II klasy technikum, Bartosza Cioska, nagrali film przedstawiający klasy mundurowe i sposób realizacji innowacji pedagogicznej.

         Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Łokietka w Chęcinach zostało Nominowane przez Komisję Konkursową w kategorii Kreatywna i Innowacyjna Szkoła.

Skip to content