Dziewczęta i Chłopcy Mistrzami Powiatu Kieleckiego

27 lutego 2020 roku w Chmielniku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kieleckiego Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców. Uroczystego otwarcia zawodów  dokonał Starosta kielecki, Mirosław Gębski oraz Dyrektor Powiatowego Zespołu  Szkół w Chmielniku, Sławomir Wójcik. W zawodach uczestniczyły drużyny ze  szkół ponadgimnazjalnych z: Chmielnika, Chęcin, Łopuszna i Zagnańska. Organizatorami sportowego przedsięwzięcia byli: Starostwo Powiatowe w  Kielcach i Powiatowy Zespół Szkół  w Chmielniku. Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym w kategorii dziewcząt i chłopców.
Ostatecznie drużyny reprezentujące naszą szkołę zajęły I miejsce i zdobyły tytuł Mistrza Powiatu Kieleckiego Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców.

Naszą szkołę reprezentowali:

drużyna dziewcząt: Karolina Myśliwiec (kapitan), Wiktoria Danielewska, Zuzanna Żurek, Angelika Chwastek, Alicja Serafin, Nadia Pełka, Milena Zych, Monika Cholewa, Kinga Szczepańczyk, Weronika Kot, Katarzyna Skrobot.

drużyna chłopców:  Adrian Pałys (kapitan),  Grzegorz Filipowicz, Dawid Pękalski, Paweł Prokop, Wojciech Bęben, Łukasz Moskwa, Mikołaj Czesak, Maciej Wojciechowski, Bartłomiej Smolarek, Mateusz Kurdek, Jakub Stępień, Hubert Łebek, Kewin Rączka, Mateusz Jastrzębski, Jakub Przygodzki.

Dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły

i gratulujemy sukcesu zawodnikom i trenerom.