SZKOLNA LIGA STRZELECKA – KIELCE 2016/2017r.

                W dniu 9 czerwca 2017r. odbyło się uroczyste podsumowanie Szkolnej Ligi Strzeleckiej Szkół Ponadgimnazjalnych oraz  wręczenie pucharów i dyplomów.

Od  grudnia 2016r. do kwietnia 2017r.  uczniowie z klas policyjno – prawnych  Zespołu Szkół nr 2 w Chęcinach uczestniczyli w zawodach strzeleckich na strzelnicy Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu Strzeleckiego-  Snajper Kielce, w ramach Szkolnej Ligi Strzeleckiej Szkół Ponadgimnazjalnych – Kielce 2016/2017r. Zawody obejmowały V rund po dwie konkurencje strzeleckie z pistoletu i karabinu. Do rywalizacji w kategorii kobiet  przystąpiło 11 drużyn, natomiast wśród mężczyzn 17.

Naszą szkołę reprezentowali:

Julia Dziedzic, Magdalena Dercz, Aleksandra Zeja, Martyna Szewczyk, Patrycja Prus, Aleksandra Zapała, Aleksandra Żurek, Piotr Wojsa, Bartosz Niziołek, Adrian Galus, Jakub Czarnecki, Dawid Kuchta, Konrad Łabędzki, Daniel Niziołek.

Opiekunem młodzieży była Pani Monika Sobura – Święs, nauczyciel wychowania  fizycznego.

Ostatecznie uczennice Zespołu Szkół nr 2 im. Wł. Łokietka w Chęcinach zajęły III miejsce w karabinie.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że nasza szkoła po raz pierwszy miała okazję zmierzyć się z najlepszymi zawodnikami z Kielc. I jak widać, daliśmy radę!  Bardzo cieszymy się z ogromnego sukcesu dziewcząt.

Skip to content