WOŁANIE O POMOC!!!

Zbiórka krwi dla Pani Renaty Żarnotal-Peaslee- mamy ucznia Powiatowego Zespołu Szkół w Chęcinach.

Dyrekcja i grono pedagogiczne w Powiatowym Zespole Szkół w Chęcinach wraz z Burmistrzem Gminy i Miasta Chęciny oraz Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach zapraszają na wydarzenie pn. „Podaruj Serce na Walentynki!”

12 lutego w godz. 10:00-14:00 w hali „Pod Basztami” odbędzie się zbiórka krwi dla Pani Renaty Żarnotal-Peaslee, chorej na ostrą białaczkę szpikową. Najbardziej potrzebna jest krew oraz płytki grup BRH- oraz 0RH-. Pani Renata jest mamą ucznia z Powiatowego Zespołu Szkół w Chęcinach.

Gorąco zachęcamy zarówno honorowych dawców jak i osoby zdrowe i pełnoletnie, które nie oddawały jeszcze krwi. Pomóżmy razem i podarujmy krew – cenny dar życia!

Walentynkowe losowanie!

Każda para, która zgłosi się mailowo do 10 lutego do godz. 12:00 na adres sekretariat@ckis.checiny.pl i podaruje krew w niedzielę 12 lutego, weźmie udział w losowaniu kolacji dla dwojga ufundowanej przez restaurację „Zajazd Pod Srebrną Górą” w Chęcinach oraz restaurację „Pod Zamkiem” w Chęcinach. Losowanie kolacji odbędzie się o godz. 14:00.

Podaruj Serce na Walentynki – to nic nie kosztuje, a może uratować życie.

Skip to content