WOLONTARIAT

Ogólnopolska Zbiórka Żywności „Podziel się posiłkiem”

W dniach 23-24 września 2016 roku członkowie Szkolnego Klubu Wolontariusza wspólnie z opiekunem panią Teresą Jakubowską po raz kolejny uczestniczyli w Ogólnopolskiej Zbiórce Żywności „Podziel się posiłkiem” zorganizowanej przez Kielecki Bank Żywności.
Dziękuję serdecznie wolontariuszom: Kindze Syzdół, Weronice Polak, Weronice Miernik, Oli Zapale, Kamili Gryz uczennicom klasy drugiej i trzeciej liceum za zrozumienie potrzeb drugiego człowieka.

pasek1

POMÓŻMY DANIELOWI ZOBACZYĆ ŚWIAT

      We współpracy z Fundacją na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych „Pomóż i TY” członkowie Szkolnego Klubu Wolontariusza oraz z SU Łokietka rozprowadzali cegiełki w formie małych kalendarzyków, tabel z wiadomościami z historii, języka angielskiego, czy języka polskiego. Akcja trwa do końca listopada, zachęcamy do włączenie się w akcję.

      Daniel ma 19 lat, od 7 miesiąca życia cierpi na dziecięce porażenie mózgowe objawiające się niedowładem czterokończynowym oraz padaczką lekoodporną. Specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny tj. rowerowózek ułatwi mu podróżowanie z najbliższymi. Koszt takiego sprzętu to 20 000 zł.

Przyłączcie się do akcji……

Skip to content