lp | Imię i nazwisko | Data zajęć | Godzina zajęć | Rodzaj zajęć |
1. | Kołodziejczyk Halina | 19.02.2024
20.02.2024 |
9.00 –11.00 | Przygotowanie do matury
z matematyki |
2. | Baran Edyta | 23.02.2024 | 10.00 – 12.00 | Przygotowanie do matury |
3. | Bielicz Iwona | 12.02.2024 | 8.30 –10.30 | Filmoteka szkolna |
4. | Bożek Andrzej | 13.02.2024 | 9.00 –11.00 | Przygotowanie do matury |
5. | Cedro Jolanta | 15.02.2024 | 9.00 –11.00 | Zrelaksuj ciało – joga |
6. | Chatys Żaneta | 23.02.2024 | 9.00 –11.00 | Przygotowanie do matury |
7. | Chojnacki Michał | 23.02.2024 | 9.00 –11.00 | Przygotowanie do egzaminów zawodowych |
8. | Dziedzic Ewa | 23.02.2024 | 9.00 –11.00 | Przygotowanie do matury |
9. | Dziewięcka Jolanta | 23.02.2024 | 9.00 –11.00 | Przygotowanie do egzaminów zawodowych |
10. | Głogowski Tomasz | 14.02.2024 | 9.00 –11.00 | Przygotowanie do egzaminów zawodowych |
11. | Grzechniak Małgorzata | 22.02.2024 | 10.00 –12.00 | Klub historyka |
12. | Grzywa Elżbieta | 13.02.2024 | 10.00 –12.00 | Prezentacja filmu o tematyce religijnej |
13. | Kołodziejczyk Piotr | 13.02.2024 | 9.00 –11.00 | Zajęcia z rysunku technicznego |
14. | Kowalicki Zbigniew | 12.02.2024 | 10.00 –12.00 | Zajęcia sportowe |
15. | Koźmin Piotr | 13.02.2024 | 9.00 –11.00 | Przygotowanie do egzaminów zawodowych |
16. | Król Małgorzata | 13.02.2024 | 10.00 –12.00 | Zajęcia sportowe |
17. | Kruszyna Elżbieta | 15.02.2024 | 9.00 –11.00 | Quizy matematyczne |
18. | Krzywicki Marek | 19.02.2024 | 9.00 –11.00 | Przygotowanie do egzaminów zawodowych |
19. | Kuta Lidia | 12.02.2024 | 11.00 –13.00 | Przygotowanie do matury |
20. | Litwin Aneta | 13.02.2024 | 9.00 –11.00 | Zajęcia z edukacji policyjnej |
21. | Marmajewska Wioletta | 13.02.2024 | 9.00 –11.00 | Zajęcia wyrównawcze |
22. | Mendak Artur | 12.02.2024 | 9.00 –11.00 | Przygotowanie do egzaminów zawodowych |
23. | Michalska Anita | 12.02.2024 | 9.00 –11.00 | Fakultety z biologii |
24. | Mikołajczyk Małgorzata | 13.02.2024 | 9.00 –11.00 | Prace biblioteczne |
25. | Nartowska Monika | 16.02.2024 | 9.00 –11.00 | Konsultacje dla chętnych |
26. | Pianka Albert | 14.02.2024 | 8.00 –10.00 | Prezentacja filmu o tematyce religijnej |
27. | Piotrowski Michał | 16.02.2024 | 9.00 –11.00 | Turniej bilardowy |
28. | Podkowa Andrzej | 12.02.2024 | 9.00 –11.00 | Przygotowanie do egzaminów zawodowych |
29. | Ramiączek Justyna | 13.02.2024 | 9.00 –11.00 | Konsultacje |
30. | Rogala Paweł | 16.02.2024 | 9.00 –11.00 | Konsultacje dla chętnych |
31. | Sarnat Katarzyna | 23.02.2024 | 9.00 –11.00 | Konsultacje językowe |
32. | Skucińska Elżbieta | 12.02.2024 | 9.00 – 11.00 | Przygotowanie do matury |
33. | Sobura-Święs Monika | 12.02.2024 | 10.30 – 12.30 | Przygotowanie do konkursu |
34. | Suder Ilona | 22.02.2024 | 11.00 – 13.00 | Przygotowanie do olimpiady |
35. | Syska Adam | 13.02.2024 | 9.00 – 11.00 | Przygotowanie do matury |
36. | Turek Katarzyna | 12.02.2024 | 9.00 – 11.00 | Przygotowanie do Olimpiady Olimpus |
37. | Ulatowska Anna | 21.02.2024 | 9.00 – 11.00 | Przygotowanie do olimpiady |
38. | Wodecka Magdalena | 23.02.2024 | 10.00 – 12.00 | Zajęcia wyrównawcze |
39. | Wrzosek Jarosław | 12.02.2024 | 8.00 –10.00 | Zajęcia komputerowe |
40. | Wójtowicz Stanisław | 23.02.2024 | 9.00 –11.00 | Przygotowanie do egzaminów zawodowych |