PRYMUSI

Uczniowie Powiatowego Zespołu Szkół w Chęcinach nominowani do Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2020/2021

1. Karol Głusek 3- letnie liceum ogólnokształcące -klasa II śr. ocen 5,23 zachowanie wzorowe
2. Sylwia Kaczyńska 4- letnie liceum ogólnokształcące -klasa II śr. ocen 5,53 zachowanie wzorowe
3. Łukasz Moskwa 4- letnie technikum klasa III śr. ocen 5,38 zachowanie wzorowe
4. Dmytro Zhukov 5- letnie technikum klasa I śr. ocen 4,83 zachowanie wzorowe

Uczniowie i absolwenci Powiatowego Zespołu Szkół w Chęcinach , którzy otrzymali nagrodę Starosty Kieleckiego w roku szkolnym 2019/2020

1. Łączkiewicz Weronika 4- letnie liceum ogólnokształcące -klasa I śr. ocen 5,19 zachowanie wzorowe
2. Bartłomiej Nowak 4- letnie technikum -klasa III śr. ocen 5,08 zachowanie wzorowe

Uczniowie i absolwenci Powiatowego Zespołu Szkół w Chęcinach , którzy otrzymali nagrodę Dyrektora Szkoły w roku szkolnym 2019/2020

1. Natalia Michalik 4- letnie liceum ogólnokształcące -klasa II śr. ocen 5,40 zachowanie wzorowe
2. Rostyslaw Turchyn 4- letnie technikum -klasa III śr. ocen 5,17 zachowanie bardzo dobre

 

PRYMUSI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO im. Władysława Łokietka W CHĘCINACH W ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

1. Sylwia Kaczyńska 4-letnie kl. II PM śr.ocen 5,53 zach. wzorowe
2. Michalik Natalia 4-letnie kl. II PM śr.ocen 5,4 zach. wzorowe
3. Głusek Karol 3-letnie kl. II PDR śr.ocen 5,23 zach. wzorowe
4. Łączkiewicz Patrycja 4-letnie kl. I PH śr.ocen 5,19 zach. wzorowe
5. Sara Czwartos 4-letnie kl. II PM śr.ocen 5,19 zach. wzorowe
6. Nartowska Gabriela 3-letnie kl. II PDR śr.ocen 5,17 zach. wzorowe
7. Wojsa Anna 3-letnie kl. III AP śr.ocen 5,10 zach. wzorowe
8. Krasowska Anna 3-letnie kl. II PDR śr.ocen 5,07 zach. wzorowe
9. Pańczyk Izabela 4-letnie kl. I PH śr.ocen 5,00 zach. wzorowe
10. Kupczyk Patrycja 4-letnie kl. I PH śr.ocen 4,94 zach. wzorowe
11. Sytnyk Anastasiia 4-letnie kl. I PH śr.ocen 4,94 zach. wzorowe
12. Havryliuk Daria 3-letnie kl. II PDR śr.ocen 4,86 zach. wzorowe
13. Maciej Syska 3-letnie kl. II PDR śr.ocen 4,79 zach. wzorowe

Uczniowie z najwyższą średnią ocen w Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława Łokietka w Chęcinach:

1. Yaroshevych Myroslawa 4-letnie kl. I PH śr. ocen 4,69 zach. wzorowe
2. Nowak Igor 3-letnie kl. II PDR śr. ocen 4,64 zach. bardzo dobre
3. Kliś Jagoda 3-letnie kl. III AP śr. ocen 4,58 zach. wzorowe
4. Gajek Maja 4-letnie kl. II PM śr. ocen 4,56 zach. wzorowe
5. Pałys Patrycja 3-letnie kl. III AP śr. ocen 4,50 zach. wzorowe
6. Starzyńska Zuzanna 4-letnie kl. II PM śr. ocen 4,40 zach. bardzo dobre
7. Jaros Krzysztof 3-letnie kl. III AP śr. ocen 4,40 zach. bardzo dobre
8. Kraińska Marta 3-letnie kl. III AP śr. ocen 4,38 zach. wzorowe
9. Tants Anna 3-letnie kl. II PDR śr. ocen 4,33 zach. bardzo dobre
10. Wojciechowski Jacek 3-letnie kl. III AP śr. ocen 4,32 zach. wzorowe
11. Chaja Patrycja 4-letnie kl. II PM śr. ocen 4,31 zach. wzorowe
12. Malek Anna 3-letnie kl. II PDR śr. ocen 4,25 zach. bardzo dobre
13. Winiarska Agata 4-letnie kl. I PH śr. ocen 4,25 zach. bardzo dobre
14. Olesińska Kamila 3-letnie kl. III AP śr. ocen 4,20 zach. bardzo dobre
15. Misztal Wiktoria 4-letnie kl. I PH śr. ocen 4,19 zach. wzorowe
16. Świt Tomasz 4-letnie kl. I PH śr. ocen 4,19 zach. wzorowe
17. Stefańska Roksana 3-letnie kl. II PDR śr. ocen 4,18 zach. bardzo dobre
18. Pietrzykowska Klaudia 3-letnie kl. II PDR śr. ocen 4,15 zach. bardzo dobre
19. Ćwiek Konrad 4-letnie kl. I PH śr. ocen 4,14 zach. wzorowe
20. Śliwa Sandra 4-letnie kl. I PH śr. ocen 4,13 zach. wzorowe
21. Król Ewa 3-letnie kl. II PDR śr. ocen 4,11 zach. bardzo dobre
22. Straż Dawid 3-letnie kl. III AP śr. ocen 4,10 zach. bardzo dobre
23. Domagała Julia 3-letnie kl. II PDR śr. ocen 4,08 zach. bardzo dobre
24. Cholewa Monka 3-letnie kl. III AP śr. ocen 4,08 zach. bardzo dobre
25. Budkiewicz Oliwia 3-letnie kl. II PDR śr. ocen 4,07 zach. bardzo dobre
26. Winiarska Emilia 4-letnie kl. II PM śr. ocen 4,06 zach. bardzo dobre
27. Chojnacka Anna 3-letnie kl. III AP śr. ocen 4,06 zach. bardzo dobre
28. Karbownik Urszula 3-letnie kl. II PDR śr. ocen 4,00 zach. dobre
29. Basior Norbert 3-letnie kl. II PDR śr. ocen 4,00 zach. bardzo dobre
30. Kurtek Gabriela 4-letnie kl. II PM śr. ocen 4,00 zach. bardzo dobre
31. Szmalec Kacper 4-letnie kl. II PM śr. ocen 4,00 zach. wzorowe
32. Szmalec Maciej 4-letnie kl. II PM śr. ocen 4,00 zach. wzorowe
33. Mykhailenko Sabrina 3-letnie kl. III AP śr. ocen 4,00 zach. bardzo dobre

PRYMUSI TECHNIKUM im. Władysława Łokietka W CHĘCINACH w roku szkolnym 2020/2021

1. Moskwa Łukasz 4-letnie kl. III TIM śr. ocen 5,38 zach. wzorowe
2. Turchyn Rostyslav 4-letnie kl. III TIM śr. ocen 5,17 zach. bardzo dobre
3. Nowak Bartłomiej 4-letnie kl. III TIM śr. ocen 5,08 zach. bardzo dobre
4. Ziara Mateusz 4-letnie kl. IV TIM śr. ocen 4,07 zach. wzorowe
5. Lisowicz Marcin 4-letnie kl. III TIM śr. ocen 4,85 zach. bardzo dobre
6. Zhukov Dymytro 5-letnie kl. I TEO śr. ocen 4,83 zach. wzorowe
7. Maitiashchuk Dmytro 5-letnie kl. I TIM śr. ocen 4,79 zach. wzorowe
8. Pryslopskyi Oskar 4-letnie kl. III TIM śr. ocen 4,75 zach. bardzo dobre

Uczniowie z najwyższa średnią ocen w Technikum im. Władysława Łokietka w Chęcinach:

1. Stępień Jakub 4-letnie kl. II MEO śr. ocen 4,69 zach. wzorowe
2. Kurdek Mateusz 4-letnie kl. II MEO śr. ocen 4,67 zach. bardzo dobre
3. Sala Jakub 5-letnie kl. I TIM śr. ocen 4,58 zach. wzorowe
4. Pióro Dominik 5-letnie kl. II IEO śr. ocen 4,58 zach. bardzo dobre
5. Dewerenda Dawid 5-letnie kl. I TIM śr. ocen 4,55 zach. wzorowe
6. Zakładowska Karina 5-letnie kl. I TIM śr. ocen 4,55 zach. wzorowe
7. Nartowski Jakub 5-letnie kl. I TMC śr. ocen 4,50 zach. wzorowe
8. Janus Aleksander 5-letnie kl. I TEO śr. ocen 4,47 zach. wzorowe
9. Janus Oslkar 5-letnie kl. I TEO śr. ocen 4,47 zach. wzorowe
10. Łataś Mikołaj 4-letnie kl. II EOI śr. ocen 4,44 zach. wzorowe
11. Wnuk Dawid 5-letnie kl. II MTM śr. ocen 4,42 zach. dobre
12. Kyryliuk Andrii 4-letnie kl. III TIM śr. ocen 4,42 zach. bardzo dobre
13. Aniołek Hubert 4-letnie kl. II EOI śr. ocen 4,40 zach. wzorowe
14. Pabian Piotr 5-letnie kl. II IEO śr. ocen 4,37 zach. bardzo dobre
15. Zapała Dominik 4-letnie kl. IV MTM śr. ocen 4,36 zach. bardzo dobre
16. Bielecki Wojciech 5-letnie kl. I TMC śr. ocen 4,33 zach. wzorowe
17. Sobczak Cezary 5-letnie kl. II IEO śr. ocen 4,33 zach. bardzo dobre
18. Majchrzyk Adrian 5-letnie kl. II IEO śr. ocen 4,26 zach. bardzo dobre
19. Olofinskyi Denys 4-letnie kl. II EOI śr. ocen 4,20 zach. wzorowe
20. Gajda Jakub 5-letnie kl. II IEO śr. ocen 4,17 zach. bardzo dobre
21. Krzeszowski Damian 5-letnie kl. I TMC śr. ocen 4,17 zach. wzorowe
22. Majchrzyk Wiktor 5-letnie kl. II IEO śr. ocen 4,16 zach. bardzo dobre
23. Bardakoov Andrii 5-letnie kl. I TEO śr. ocen 4,11 zach. wzorowe
24. Nowacki Krystian 5-letnie kl. I TIM śr. ocen 4,10 zach. wzorowe
25. Chrabąszcz Mariusz 4-letnie kl. IV MTM śr. ocen 4,10 zach. bardzo dobre
26. Wekshyn Ihor 4-letnie kl. III TIM śr. ocen 4,08 zach. bardzo dobre
27. Paciorek Miłosz 4-letnie kl. II EOI śr. ocen 4,06 zach. bardzo dobre
28. Wawrzycki Jakub 5-letnie kl. II IEO śr. ocen 4,06 zach. bardzo dobre
29. Janyst Kamil 4-letnie kl. II EOI śr. ocen 4,00 zach. wzorowe
30. Lasa Mateusz 5-letnie kl. II MTM śr. ocen 4,00 zach. bardzo dobre
31. Solovei Pavlo 5-letnie kl. I TIM śr. ocen 4,00 zach. wzorowe

Skip to content