Szkolny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Przechodni Dyrektora Szkoły

W dniach 12-13 kwietnia w naszej szkole odbył się najbardziej oczekiwany przez uczniów Szkolny Turniej Piłki Nożnej Halowej. Przyciągnął wielu młodych zawodników. Do rozgrywek zgłosiło się łącznie aż 14 drużyn. Nagrodą był Puchar Przechodni – który corocznie zdobywa najlepsza klasa.
Turniej podzielony został na zmagania w trzech grupach, systemem „każdy z każdym”. Zwycięzcy grup oraz zespoły z II miejsc awansowały do półfinałów. Do ścisłego finału przeszli zawodnicy z klas V MTM, III TEM oraz IV MT.
W wyniku rozegranych meczów trzecie miejsce zajęła klasa IV MT, miejsce drugie – klasa III TEM. Zwycięską drużyną została klasa V MTM, która jako nagrodę otrzymała Puchar.
Skład zwycięskiej drużyny: Maciej Wojciechowski, Dawid Wnuk, Mikołaj Czesak, Dawid Borowski, Gruszczyński Antoni.
Wszystkie spotkania były bardzo emocjonujące. Waleczności i serca do gry nie można było odmówić nikomu. Padło wiele bramek. Niektórych z nich nie powstydziłby się niejeden zawodowy piłkarz.
Najskuteczniejszym zawodnikiem turnieju został Szymon Borowski z klasy III TEM, a bramkarzem Kamil Stefański z klasy II TI.

Brawa dla wszystkich uczestników i gratulacje dla zwycięzców!