MISTRZOSTWA POWIATU KIELECKIEGO PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

W dniu 23 stycznia 2024r. w Zagnańsku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kieleckiego Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców.

W zawodach uczestniczyły drużyny ze  szkół ponadpodstawowych z: Bodzentyna, Chęcin, Łopuszna, Chmielnika i  Zagnańska. Organizatorami sportowego przedsięwzięcia byli: Starostwo Powiatowe w  Kielcach i Zespół Szkół  Leśnych w Zagnańsku. Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym w kategorii dziewcząt i chłopców.  Wszystkie spotkania przebiegały na  bardzo dobrym i wyrównanym poziomie. Po zaciętej walce drużyna dziewcząt zdobyła 2 miejsce a chłopców 3. Nadia Kocia i Dawid Wnuk zostali nagrodzeni indywidualnie jako Najlepsi Zawodnicy Drużyny.

Naszą szkołę reprezentowali:

drużyna dziewcząt: Natalia Król, Izabela Pańczyk, Patrycja Krakowska, Nadia Kocia, Oliwia Gorgoń, Anastazja Sydoruk, Daryna Dubovets, Nina Turchak, Gabriela Różalska

drużyna chłopców: Mikołaj Czesak, Dawid Wnuk, Maciej Wojciechowski, Piotr Bysiak, Aleksander Woś, Krzysztof Kliś, Wojciech Bielecki, Damian Krzeszowski

Uroczystego otwarcia i zakończenia zawodów  dokonał  Jacek Wolski, Dyrektor Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku.

Dziękujemy młodzieży za godne reprezentowanie naszej szkoły, wolę walki i poświęcenie.