MISTRZOSTWA POWIATU KIELECKIEGO HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT

W dniu 25 kwietnia 2018 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kieleckiego Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt, rozgrywane na hali widowiskowo – sportowej „Pod Basztami” w Chęcinach. W zawodach uczestniczyły cztery drużyny ze  szkół ponadgimnazjalnych z: Bodzentyna, Chęcin, Chmielnika, Łopuszna. Organizatorami sportowego przedsięwzięcia byli: Starostwo Powiatowe w  Kielcach i Powiatowy Zespół Szkół w Chęcinach. Za przebieg i przygotowanie turnieju odpowiedzialna była Pani Monika Sobura – Święs, nauczyciel wychowania fizycznego.

Uroczystego otwarcia i zakończenia zawodów  dokonała  Pani Halina Kołodziejczyk, Dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół w Chęcinach.

Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym. Dziewczyny wykazały się walecznością i bardzo dobrym przygotowaniem motorycznym i technicznym. Wszystkie spotkania przebiegały w duchu fair play oraz na  dobrym, wyrównanym poziomie. Do ostatniej minuty ważyły się losy drużyn. Sędzią głównym turnieju był Pan Piotr Kaczmarczyk.

Ostatecznie dziewczęta z Chęcin zdobyły tytuł Wicemistrzyń Powiatu Kieleckiego

Naszą szkołę reprezentowały: Wiktoria Sosnowska, Karolina Myśliwiec, Aleksandra Mila, Patrycja Prus, Magdalena Dercz, Zuzanna Żurek, Angelika Chwastek. Trenerem zespołu była Pani Monika Sobura – Święs.

Końcowa klasyfikacja:

I miejsce – Bodzentyn

II miejsce –Chęciny

III miejsce –Łopuszno

IV miejsce –Chmielnik

Dziękujemy reprezentacji naszej szkoły za wolę walki i poświęcenie.