MISTRZOSTWA POWIATU KIELECKIEGO PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT

Dziewczęta naszej szkoły najlepsze w powiecie

W dniu 3 października 2018 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kieleckiego Piłki Nożnej Dziewcząt na Orliku w Chęcinach. W zawodach uczestniczyły cztery drużyny ze  szkół ponadgimnazjalnych z: Bodzentyna, Chęcin, Chmielnika, Łopuszna.

Organizatorami sportowego przedsięwzięcia byli: Starostwo Powiatowe w  Kielcach i Powiatowy Zespół Szkół w Chęcinach. Za przebieg i przygotowanie turnieju odpowiedzialni byli Pani Monika Sobura – Święs i Pan Zbigniew Kowalicki. Sędzią głównym turnieju był Pan Piotr Kaczmarczyk.

Uroczystego otwarcia zawodów  dokonała  Pani Halina Kołodziejczyk, Dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół w Chęcinach.

Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym. Dziewczęta wykazały się bardzo dobrym przygotowaniem motorycznym i technicznym. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż drużyna z Chęcin, bez straty bramki, zachowując komplet 9 punktów, zdobyła TYTUŁ

Mistrza Powiatu Kieleckiego Piłki Nożnej na Orliku!

Naszą szkołę reprezentowały: Wiktoria Sosnowska, Karolina Myśliwiec, Magdalena Dercz, Wiktoria Danielewska, Nikola Boryka, Katarzyna Gajek, Angelika Chwastek, Alicja Serafin,  Monika Cholewa, Weronika Kot, Kinga Szczepańczyk. Trenerem zespołu była Pani Monika Sobura – Święs.

Końcowa klasyfikacja:

I miejsce – Powiatowy Zespół Szkół w Chęcinach