„Żyj aktywnie i odżywiaj się zdrowo”

Z przyjemnością zawiadamiamy, że dzięki współpracy naszej szkoły i działającego przy szkole Stowarzyszenia Razem Możemy Więcej rozpoczynamy realizację kolejnego projektu w ramach programu Erasmus +. Temat projektu brzmi: Żyj aktywnie i odżywiaj się zdrowo. Jest skierowany do uczniów klas 1-3 liceum ogólnokształcącego. Zatem rekrutację czas zacząć. Zapisy uczniów chętnych do udziału w tym przedsięwzięciu prowadzą p. Magdalena Wodecka oraz p. Monika Sobura –Święs. Uczestnik projektu musi spełnić dwa warunki : mieć ocenę wzorową lub bardzo dobrą z zachowania oraz ocenę co najmniej dobrą z języka angielskiego ( jest to język roboczy projektu). Wyjazd jest planowany na 4-11.03.2023 w Poroninie. Partnerem projektu jest grupa litewska zrzeszona w Centrum Kultury w Salcininku. Ilość miejsc – 20 osób. Zapraszamy do udziału.